İş Ortaklığı – Affiliate Pazarlama

affiliate-is-ortakligi

Asyapazar.com ekibi olarak 15 yıllık ürün yönetimi ve dış ticaret konularında ileri düzey tecrübe sahibiyiz. Halen bu alanda ticari olarak faaliyet gösteriyoruz. Ancak bu tecrübelerimizi alışveriş tutkunları için bir rehber haline getirmek istedik ve bu sayede AsyaPazar.com sitesini kurduk.

Misyonumuz; yurt dışında ve dünya çapında ilgi gören, popüler ve yenilikçi ürünleri tespit etmek, bu ürünlerle ilgili müşteri deneyimlerini araştırmak ve sizlere o ürünlerle ilgili yorum ve inlemelerimizi ekleyerek doğru ürünü satın almanıza imkan sağlamaktır. Ayrıca zaman zaman belirli sitelerle, kategorilerle veya ürünlerle ilgili indirim kuponları, alışveriş puanları kazandırmaktır.

Vizyonumuz ise, gelecekte sitemizde bu gibi konularda uzman olmuş, deneyimli kullanıcıları sitemize editör üye olarak katıp, diğer üyelerinde tecrübe sahibi olduğu ürünleri, sizlerle paylaşabileceği bir platform haline getirmektir.

Eğer siz de bu platformda yer almak ve tecrübe kazandığınız ürünleri  diğer kullanıcılarla paylaşmak istiyorsanız “Kayıt Ol” kısmından sitemize üye olabilirsiniz. Bunun için ayrıca adresine bir tanıtım e-postası göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra sizlerle iletişime geçip, üyeliğinizi editör haline getirebiliriz.

Bu sayede sizler de yurt dışı sitelerinin iş ortaklığı (affiliate) programına katılıp, kendinize özel satın alma bağlantı adresleri oluşturup, sitemizde paylaşabilir, satış gerçekleşmesi halinde üründen %12’ye varan komisyon elde ederek ek gelir kazanabilirsiniz.

Bunun için aşağıda belirtilmiş iş ortaklığı (affiliate) veren sitelere kayıt olmanız gerekmektedir.

Bunların dışında, diğer affiliate yani iş ortaklığı programına dahil edebileceğiniz ürünleri de sitemizde yayınlayabiliriz. Bunlar dijital programlar veya e-kitap gibi indirilebilir ürünler olabilir.

Affiliate iş ortaklığı programına dahil olabilmeniz için alışveriş yapabilecek kadar İngilizce bilgisine sahip olmanız, internet sitesinde içerik oluşturabilecek editoryal dil bilgisi ve yazım kaliyetinizin olması ve daha önce tecrübe edinecek kadar yurt dışından alışveriş yapmış olmanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*