Sporcular için Koşu Çantası – Free Night

Kosu Çantası - Sporcu Çantası - Telefon Cüzdan Anahtar Kılıfı

AliExpress’den Satın Al: 2,97$ – 3,48$ 

Sporcular için tasarlanmış, telefon, cüzdan, anahtar gibi eşyalarının için sporcu koşu çantası.

Bu sporcu koşu çantası ile sahilde, doğada, parkurlarda yani spor veya aktivite yapabileceğiniz her yerde, size ağırlık yapan ve hareketlerinizi kısıtlayan telefon, medya oynatıcı, cüzdan, anahtar ve buna benzer ufak cisimleri, sizi rahatsız etmeyecek ve güvenli bir şekilde kolunuzda veya bileğinizde taşımanıza imkan verir.

Sporcu Koşu Çantası

7″ (inç) ekrana kadar olan telefonları içine alabilen bu spor çantası, yüksek kaliteli naylon malzemeden üretilmiştir. Solma yapmayan, canlı renklere sahip ve suya dirençlidir. Suya dirençli olması su geçirmez anlamına gelmeyip, sadece yağmur veya su sıçramalarından etkilenmeyeceği anlamına gelir. Bu yüzden ürünü asla suya batırmayı denemeyin.

Arka büyük cep ve ön küçük cep olmak üzere fermuarlı iki bölümden oluşan bu sporcu koşu çantasının ayrıca spor veya aktivitenizi yaparken rahatça müzik dinleyebilmeniz için kulaklık çıkışı bulunmaktadır. Kol kısmına geçirilen bandı elastik ve ayarlanabilir olup, ister bileğinizde, ister kolunuzda rahatlıkla taşımanıza olanak verir.

Sporcu Koşu Çantası
12 Farklı Renk ve Desen Seçeneği

Uygun fiyatı ve 12 farklı renk seçeneği sayesinde, favori spor veya aktivite kıyafetlerinizle uyumlu olması için bir kaç farklı modeli birden satın alabilir ve spor yaparken bile şık ve uyumlu giyinebilirsiniz. Renk ve desen seçeneğine göre fiyat değişkenlik gösterebilir.

Free Night koşu çantası 12cm x 6cm x 20cm ebatlarındadır.

AliExpress’den Satın Al: 2,97$ – 3,48$ 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*